faturamatik fatura ödeme merkezi
Şube Girişi
Kurumsal Şube Girişi
Anasayfa Hakkımızda Güvencemiz Hizmetlerimiz Neden Biz? Temsilcilik-Bayilik Başvurusu İletişim

NEDEN FATURAMATİK?


SEKTÖRÜN KURUCUSU
Firmamız, 1999 yılından itibaren fatura ödeme sektöründe faaliyet göstermekte olup sektörünün kurucusu ve Türkiye genelinde en geniş temsilci ağına sahip bir firmadır. Alanında uzmanlaşmış kadrosu ve tamamlanmış alt yapısıyla hizmet vermekte olup kendi alt yapısını tamamlayan ve kullanan tek firmadır.

YAPILAN ÖDEMELER BANKA ALT YAPISI ve GÜVENCESİNDEDİR
BDDK'nın 2009 yılında yayınlanan genelgesi doğrultusunda ödeme merkezlerinin banka alt yapısı ve güvencesinde çalışması gerekmektedir. Bu anlamda yapılan tahsilâtlar banka alt yapısı ve güvencesinde kurum hesaplarına aktarılmaktadır.
Uyarı: Banka anlaşması ve güvencesi olmayan ödeme merkezlerinin kapatılma kararı mevcuttur. Banka anlaşması ve güvencesi olmayan ödeme merkezlerinden temsilcilik almayınız ve fatura ödemeyiniz. TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK TAHSİLAT KANALI
81 ilde 4544 adet Faturamatik temsilcisi bulunmaktadır.

TÜM TEMSİLCİLERİMİZ TEMİNATLI
Temsilcilerimizden gerekli teminatlar alınarak anlaşmalı bankamıza bloke edilmektedir.

ÖN AVANS SİSTEMİ(PEŞİN ÇALIŞMA)
Faturamatik temsilcileri anlaşmalı olduğumuz bankada ön avans bakiyesi bulundurmak zorundadır. Anlaşmalı bankamızayatırılan ön avanslar Faturamatik Ödeme Programına kullanılabilir bakiye olarak tanımlanmakta ve yapılan tahsilatlarda bakiye kontrolü yapılmaktadır. Bakiyenin yetersiz olması durumunda işleme onay verilmemektedir.

FATURA KONTROL CİHAZI
Temsilcilerimizden ödenen faturalara karşılık olarak verilen ödeme makbuzunda bulunan barkodu mağazalarımızda bulunan FATURA KONTROL CİHAZI'na tutulduğunda online olarak ödendi bilgisi alma imkanı verilmektedir.
(Online Kontrol)

MÜŞTERİ ÖNERİ, ŞİKAYET VE İTİRAZ HATTI
Fatura ödemelerine karşılık olarak verilen makbuzda bulunan 444 28 18 müşteri hizmetlerimiz sayesinde her türlü öneri ve şikâyetler doğrudan genel müdürlüğümüze iletilebilmektedir.

WEB SİTEMİZ ÜZERİNDEN KONTROL İMKANI
Ödendi makbuzu üzerinde bulunan referans numarasını www.faturamatik.com.tr web sitemizde yer alan borç sorgulama bölümüne girerek ödenen faturaların durumunu 7/24 öğrenebilme imkanı vermektedir.

SAHA DENETİM (YERİNDE DENETİM)
Türkiye genelinde bulunan bölge temsilcilerimiz ve Faturamatik saha operasyon personeli tarafından tüm temsilcilerimiz ziyaret edilerek denetim faaliyetleri yürütülmektedir.

Kredi kartı ile fatura ödeme
Faturamatik facebook
Faturamatik tweeter
Faturamatik Ödeme Kuruluşu A.Ş.
Tüm Hakları Saklıdır.© 2014
Kolay Ödeme www.kolayodeme.com.tr