1999'dan beri...

MEPAŞ, tahsilat bayiliği verecek

KONYA, AKSARAY, NİĞDE, KARAMAN, NEVŞEHİR ve KIRŞEHİR’DE MEPAŞ FATURALARININ TAHSİLATI İÇİN SINIRLI SAYIDA BAYİLİK VERİLECEKTİR 81 ilde 4300 noktada hizmet veren, 10.000 den fazla kişiye istihdam sağlayan Faturamatik, şimdi de MEPAŞ ile tahsilat anlaşması yaparak, MEPAŞ’ın hizmet verdiği 6 ildeki  vatandaşlara başta Elektrik faturaları olmak üzere tek noktadan telefon, doğalgaz, cep telefonu, internet ve diğer tüm faturaların ödenebilmesini sağlamaktadır. Böylece Aboneler evine ya da iş yerine yürüme mesafesinde bulunan ve her zaman uğrak noktası olan işletmelerde kurumlarla anlaşmalı ve banka güvencesinde tüm faturalarını ödeyebilmektedir. 
 
Müşterilerine sunduğu her hizmette kaliteyi hedefleyen Faturamatik, MEPAŞ Enerjinin tek yetkili ödeme noktası olarak hizmet sunmakta olup, elektrik faturalarının tahsilatında vatandaştan ek hizmet bedeli alınmamaktadır. Bonus kart sahiplerine kaçırılmayacak fırsat sunan Faturamatik tüm fatura ödemelerinde 9 aya kadar taksit imkanı sağlayarak Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. Taksitli fatura ödeme imkanı sadece Faturamatik Ödeme Noktalarındadır.  
 
Yeni işletme kurmak isteyen ya da mevcut işletmesinde yeni iş fırsatları arayanlar, müşteri sayısını ve karlılığını artırmak isteyen işletmeler için kaçırılmayacak fırsat olarak gözüküyor.   Sizde MEPAŞ yetkili veznesi olmak, mevcut işletmenize kar sağlamak veya yeni bir iş kurmak istiyorsanız yetkili firmanın iletişim bilgilerini paylaşıyoruz.
 
©2019 - Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş - All Rights Reserved TTR BİLİŞİM

Faturamatik kurumsal şube giriş ekranına yönlendirileceksiniz, kabul ediyor musunuz? Faturamatik Dijital Ödeme Platformuna yönlendiriliyorsunuz.