1999'dan beri...

MEPAŞ Yetkili İşlem Merkezi olmak ister misiniz ?

MEPAŞ Yetkili İşlem Noktası yetkisi dağıtılıyor…
 
Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. Konya, Karaman, Nevşehir, Niğde, Kırşehir ve Aksaray bölgesinin enerji şirketi olan Mepaş enerji firmasının fatura tahsilatları konusunda yetkili olup, bu illerde Yetkili İşlem Merkezi yetkisi verilecektir. Bu sayede yeni iş kurmak isteyen girişimcilere MEPAŞ & FATURAMATİK mağaza yatırımcısı olma fırsatı sunarken, mevcut faaliyeti olan işyerlerine ise maliyetlerini değiştirmeden daha fazla kazanabilecekleri bu iş modeli fırsatını sunmaktadır. Onlarca istihdam ve yüzlerce kişiye iş imkanı sağlayacak olan bu hizmet ile aboneler, daha geniş ödeme kanalına sahip olup evine veya işyerine en yakın hizmet noktalarından yada her zaman uğrak noktası olan işyerlerinden işlemlerini kolayca yapabilme imkânı bulmaktadır. 
Açılacak bu hizmet noktalarında Mepaş işlemlerinin dışında Su, Doğalgaz, Telefon, İnternet, Gsm gibi tüm fatura ödemeleri de yapılabilecek olup ayrıca bu noktalarda Türk Telekom ve Vodafone abonelik işlemleri, konumlandırılan tabletler üzerinden sigorta tekliflerine ulaşabilme, kampanyalı sıfır ve ikinci el cep telefonu ve aksesuar satışları da yapılabilmektedir. 
Kurumsal değeri yüksek markalar altında, hazır müşteri portföyü olan ve aradığınız birçok iş fırsatını da aynı çatı altında sunan bu iş modelini, yeni işletme açmak isteyen girişimcilere ve mevcut işletmesi içinde daha fazla kazanmak isteyen işyerlerine büyük fırsat sunuyor. Yatırımcı olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

©2019 - Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş - All Rights Reserved TTR BİLİŞİM

Faturamatik kurumsal şube giriş ekranına yönlendirileceksiniz, kabul ediyor musunuz? Faturamatik Dijital Ödeme Platformuna yönlendiriliyorsunuz.