1999'dan beri...

SEPAŞ Premium Hizmet Noktası olmak ister misiniz ?

Faturamatik 4 ilde 3 ay içinde 40 Mağaza açacak...
 
Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu bölgesinin enerji şirketi olan Sepaş enerji firmasının fatura tahsilatları konusunda ihale sahibi şirketi olup, bu bölgede 40 adet Premium Hizmet Noktaları açacaktır. Bu sayede 40 girişimciye yatırım fırsatı ve yaklaşık 120 kişiye de iş istihdamı doğmaktadır. Aboneler ise daha geniş ödeme kanalına sahip olup evine veya işyerine en yakın noktalardan işlemlerini yapabilme imkânı bulmaktadır.  
Açılacak bu hizmet noktalarında Sepaş Enerji işlemlerinin dışında Su, Doğalgaz, Telefon, İnternet, Gsm gibi tüm fatura ödemeleri de yapılmaktadır. Ayrıca bu noktalarda anlaşmalı şirketler aracılığı ile Türk Telekom ve Vodafone abonelik işlemleri, konumlandırılan tabletler üzerinden sigorta tekliflerine ulaşabilme, kampanyalı sıfır ve ikinci el cep telefonu ve aksesuar satışları da yapılabilmektedir. 
Kurumsal değeri yüksek markalar altında, hazır müşteri portföyü olan ve aradığınız birçok iş fırsatını aynı çatı altında toplayan bu iş modelini, düşük yatırım maliyetleri ile açmak isteyenlere büyük fırsat sunuyor.  Yatırımcı olmak için buraya tıklayabilirsiniz.  
©2019 - Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş - All Rights Reserved TTR BİLİŞİM

Faturamatik kurumsal şube giriş ekranına yönlendirileceksiniz, kabul ediyor musunuz? Faturamatik Dijital Ödeme Platformuna yönlendiriliyorsunuz.