1999'dan beri...

Faturamatik-Limak Uludağ Elektrik Müşteri Hizmet Ağını Genişletiyor

LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK MÜŞTERİ HİZMET AĞINI GENİŞLETİYOR

Limak Uludağ Elektrik, işlem yapma yetkisi verdiği Sındırgı, Altıeylül, Kepsut Limak Uludağ Elektrik Faturamatik Yetkili İşlem Merkezlerini Hizmete Açtı.

Limak Uludağ Elektrik, Yetkili İşlem Merkezleri (YİM) ile hizmet ağını genişleterek, faaliyetlerini müşterilerinin ayağına kadar götürüyor. Bu kapsamda Limak Uludağ Elektrik, Balıkesir’de Sındırgı, Altıeylül, Kepsut Faturamatik Yetkili İşlem Merkezini (YİM) törenle hizmete açtı.

Limak Uludağ Elektrik, Yetkili İşlem Merkezlerine (YİM) her geçen gün yenilerini eklerken, bugün de 3 YİM’in kapılarını müşterilerine açtı.

Sındırgı YİM açılışına Bigadiç Kaymakamı Altuğ Çağlar, Sındırgı Belediye Başkan Yardımcısı Halil Aldemir, Altıeylül YİM açılışına Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Kepsut açılışına Kaymakam Murat Atıcı, Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Bölge Yönetmeni Vahide Yakut, Faturamatik Genel Müdürü Eyüp Kaynar, protokol ve çok sayıda davetli katıldı.

Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, yeni yılla birlikte Yetkili İşlem Merkezlerini (YİM) hizmet verdikleri bölgede hayata geçirdiklerini belirterek, müşterilerin herhangi bir bedel ödemeden YİM’lerde tahsilat başta olmak üzere abonelik, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifeler fatura ödeme gibi birçok işlemi yapabildiklerini söyledi.

YİM’lerle müşterilerine, daha kısa işlem süreleri ile bekleme sürelerini ortadan kaldırarak hızlı bir şekilde hizmet etmeyi amaçladıklarını ifade eden Aytac, “Çanakkale, Bursa, Balıkesir, Yalova olmak üzere bölgemizde daha yaygın hale gelmek amacımız. Böylece hizmetlerimizi tüketicilerimizin ayağına kadar götürüyoruz. Hayırlı olsun” diye konuştu.

Aytac, YİM’ler aracılığıyla tüketicilerin, EPDK Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun belirlediği serbest tüketici limiti olan yıllık 2400 kWh ve üzerinde (aylık 81 TL üzeri) elektrik tüketen serbest tüketiciler için Limak Uludağ Elektrik tarafından uygulanan “Yuvam Güvende” kampanyasından ve indirimli elektrik avantajlı tarifelerinden (konut, iş yeri ve sanayi) yararlanabileceklerini dile getirdi. Aytac ayrıca müşterilerin, YİM’den gerçekleştirilebilecek tüm işlemleri Limak Uludağ Elektrik resmi web sitesi limakuludag.com.tr, sayfası üzerindeki online işlem merkezi üzerinden yapılabileceğini sözlerine ekledi.

Sizler de Franchising Mağaza Açmak İstiyorsanız Başvuru için Tıklayınız...

©2019 - Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş - All Rights Reserved TTR BİLİŞİM

Faturamatik kurumsal şube giriş ekranına yönlendirileceksiniz, kabul ediyor musunuz? Faturamatik Dijital Ödeme Platformuna yönlendiriliyorsunuz.