1999'dan beri...

Hizmet ağını hızla büyüten Faturamatik, 5841. hizmet noktasını Akedaş iş birliği ile Kahramanmaraş’ta açtı

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş ve Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. iş birliği ile oluşturulan FATURAMATİK Mağazası - AKEDAŞ Yetkili Ödeme Noktası, Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkanı Sn. Necati Okay, Akedaş Genel Müdürü Sn. Medine Tanış, Akedaş Perakende Hizmetleri Direktörü Sn.Muharrem Bülbül, Akedaş Enerji Piyasaları Direktörü Sn. Kutlay Paksoy, Akedaş Kahramanmaraş Bölge Müdürü Sn. Bahri Gemci, Tümsiad Kahramanmaraş Şube Başkanı Sn. Adnan Toprak, Semerkant Vakıf Başkanı Sn. Hikmet Baba, Türkoğlu İlçe Müdürü Sn.Hacı Bozdoğan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sn. Ramazan Paksoy, Gençtümsiad Başkanı Sn. Mehmet Tümkorur, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Sn. Zafer Yaşar, Kültür Medeniyet Gençlik Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Mustafa Güllü, Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu Genel Müdürü Sn. Eyüp Kaynar, Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu Genel Müdür Yardımcısı Sn. İbrahim Halil Avara, Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu AŞ. Yöneticileri ve diğer kurum ve kuruluşlardan gelen misafirlerin katılımı ile açıldı.

Açılışa katılan Sn. Necati Okay “Vatandaşın kaliteli ve hızla ulaşabileceği ödeme noktaları oluşturdukları için ve ödeme sistemlerine getirdikleri bu modern anlayış için Faturamatik yetkililerini kutluyorum. Tüm fatura ödemelerini tahsil edebilme ve birden fazla iş modelini aynı çatı altında toplaması da girişimciler için büyük fırsat. Yeni nesil mağazanın herkese hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Akedas Genel Müdürü Sn. Medine Tanış  “ Tüketicilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek adına Faturamatik ile iş birliğine girmiş bulunuyoruz. Kahramanmaraş ve ilçeleri dahil olmak üzere yaklaşık 40 noktada Faturamatik bayileri hizmete girdi. Elektrik faturalarının tahsilatından Faturamatik hiçbir ücret almamaktadır. Akedaş olarak bütün maliyeti biz üstleniyoruz. Burada yatırımcıya böyle bir fırsat verdiği ve hizmet noktası açtığı için Faturamatik ailesine teşekkür ediyor, bol kazançlar diliyorum.” diye konuştu.


Faturamatik Genel Müdürü Eyüp Kaynar ise yaptığı konuşmada “1999 yılından itibaren sektörün öncü lideri olan Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu AŞ. hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Yeni nesil mağaza anlayışını benimseyerek büyümeye devam eden Faturamatik, müşterilerine kolay, kaliteli ve daha rahat bir ortamda güvenilir hizmet sağlarken girişimcilere de ortak çatı altında birden fazla iş yapabilme imkânı sağlıyor. Faturamatik temsilcisi olanlar tüm fatura tahsilatlarını yapabilmenin yanı sıra aynı zamanda Telekom, Vodafone bayisi de olabiliyor, 21 Sigorta şirketinin trafik, kasko, Dask sigortalarını yapabiliyor. Tüketici Kredili Cihaz Satışı da dâhil olmak üzere yüzlerce markanın binlerce elektronik aksesuar ve ürün çeşidinin satışını da gerçekleştirebiliyor. Faturamatik temsilcileri, Faturamatik çatısı altında 8 farklı şirketin işlevlerini yapabiliyor. Faturamatik ailesi olarak Kahramanmaraş’ta da yeni nesil mağaza açarak bölge halkına hizmet getirmenin, birlikte büyümenin mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi ve Kahramanmaraşlı yatırımcı adaylarıyla yeni mağazalar açılacağının müjdesini verdi.

 

©2019 - Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş - All Rights Reserved TTR BİLİŞİM

Faturamatik kurumsal şube giriş ekranına yönlendirileceksiniz, kabul ediyor musunuz? Faturamatik Dijital Ödeme Platformuna yönlendiriliyorsunuz.