1999'dan beri...

Hizmet noktalarını hızla artırmaya devam eden Faturamatik, Adıyaman'da 3 mağaza açtı

Adıyaman’da AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş ve Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. iş birliği ile oluşturulan üç Faturamatik Mağazası Akedaş yöneticileri, Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu AŞ. yöneticileri ve diğer kurum ve kuruluşlardan gelen misafirlerin katılımı ile açıldı.

Yeni nesil mağaza anlayışını benimseyerek büyümeye devam eden Faturamatik; müşterilerine kolay, kaliteli ve daha rahat bir ortamda güvenilir hizmet sağlarken girişimcilere de ortak çatı altında birden fazla iş yapabilme imkânı sağlıyor. Faturamatik temsilcisi olanlar tüm fatura tahsilatlarını yapabilmenin yanı sıra aynı zamanda Telekom, Vodafone bayisi de olabiliyor, 21 Sigorta şirketinin trafik, kasko, Dask sigortalarını yapabiliyor. Tüketici Kredili Cihaz Satışı da dâhil olmak üzere yüzlerce markanın binlerce elektronik aksesuar ve ürün çeşidinin satışını da gerçekleştirebiliyor. Faturamatik temsilcileri, Faturamatik çatısı altında 8 farklı şirketin işlevlerini yapabiliyor.
Adıyaman’a yeni nesil mağaza açarak bölge halkına hizmet getirmenin, birlikte büyümenin mutluluğunu yaşıyoruz.

 

©2019 - Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş - All Rights Reserved TTR BİLİŞİM

Faturamatik kurumsal şube giriş ekranına yönlendirileceksiniz, kabul ediyor musunuz? Faturamatik Dijital Ödeme Platformuna yönlendiriliyorsunuz.