1999'dan beri...

Uludağ Elektrik'ten Yalova'da Çifte "Faturamatik" Açılışı

YALOVA - Uludağ Elektrik, Yalova'daki iki Faturamatik Yetkili İşlem Merkezini Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nihat Özdemir'in de katılımlarıyla açtı.
 
Limak Uludağ Elektrik, Yalova'daki iki Faturamatik Yetkili İşlem Merkezi'ni düzenlenen törenle Çiftlikköy ve Temral ilçelerinde hizmete soktu. YİM'in açılışına Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut, AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Termal Belediye Başkanı İsmail Atik, Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Faturamatik Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kaleli, Faturamatik İcra Kurulu Başkanı Lütfi Akbulut, Limak Holding Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Ergüneş, Limak Uludağ Yalova Bölge Yönetmeni Serper Acar ile çok sayıda davetli katıldı. YİM'in açılış kurdelesini kesen Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir burada yaptığı konuşmada, "Biz Uludağ Elektrik olarak vatandaşımıza hizmet etmek için ayağına kadar gitmeyi düşünüyoruz. O nedenle bu noktalarımız vatandaşlara hizmet için, vatandaşın işini en kısa sürede hallederek bir an önce onu mutlu bir şekilde gönderebilmek için çalışıyoruz. Bu tip ödeme noktalarını ilin bir çok yerinde daha oluşturacağız" dedi.
 
Bursa, Balıkesir, Yalova ve Çanakkale olmak üzere bölgelerinde 70'in üzerinde Müşteri İşlem Merkezi bulunduğunu kaydeden Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac ise, "Hizmet alanımızı şimdi de YİM'lerle daha da genişletiyoruz. İlk Yetkili İşlem Merkezi'mizi Çanakkale Kepez'de açmıştık. Geçtiğimiz hafta da Edremit Körfezi'nde YİM'lerimizi müşterilerimizle buluşturduk. Bugün de Yalovalı müşterilerimizin daha konforlu, ferah mekanlarda işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapacakları YİM'leri hizmete açıyoruz. Hayırlı olsun" diye konuştu.
 
 
©2019 - Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş - All Rights Reserved TTR BİLİŞİM

Faturamatik kurumsal şube giriş ekranına yönlendirileceksiniz, kabul ediyor musunuz? Faturamatik Dijital Ödeme Platformuna yönlendiriliyorsunuz.