Fatura Üreten Kurumlarla İş Ortaklığı

Türkiye genelindeki 7000’e yakın Faturamatik noktasını ve online işlem merkezini kullanarak faturalarınızı online tahsil ettirebilir, ön ödemeli sayaç kart dolumlarını ve abonelik sözleşmelerinizi yaptırabilir, abonelerinize hafta sonu dahil gişeden ödeme imkanı sağlayabilirsiniz. Ayrıca tahsilat veznelerinizin Faturamatik tarafından işletilmesini, talep ettiğiniz yeni lokasyonlarda kurumunuza özel tabela altında abonelerinize hizmet verilmesini sağlayabilirsiniz.

Tahsilat Ağınızı Genişletiyoruz

Yaygın bayi ağımızla abonelerinize erişim ve ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Abonelerinizin hafta sonu dahil mesai saatleri içinde veya dışında faturasını ödeyebilmesine imkan sağlıyoruz. Merkezi lokasyonlara ilave olarak mahallelere, semtlere, beldelere yeni ödeme noktaları açıyoruz.

Online Ödeme Çözümleri Sunuyoruz

Kurumların web sitelerine son teknoloji altyapımız ile kolayca entegre olup, online ödeme alt yapısı sağlıyoruz. Fatura tahsilatlarının online yapıda kredi kartına tek çekim ya da 9 taksite varan imkanlarla tahsil edilmesini sağlıyoruz.

Tahsilat Masraflarınızı Düşürüyoruz

Müşterilerinizin kolayca ulaşabileceği fatura ödeme noktaları ile fatura tahsilat adetlerinizi yükseltirken, tahsilat maliyetlerini düşürüyoruz. İsteğiniz doğrultusunda veznelerinizi cazip koşullarla devir alarak Faturamatik ödeme noktalarına dönüştürüyoruz.

Kurumsal İş Ortaklığıyla 400'den Fazla Kurumla Çalışıyoruz.

Siz de Faturamatik Kurumsal İş Ortaklığı
Avantajlarından Faydalanmak İster misiniz?

Faturamatik ile Kurumsal Pazarlama

7000’e yakın noktamızla kurumunuza özel ürün, kampanya, tanıtım gibi stratejik pazarlama projelerinde iş birlikteliği imkanı sunuyoruz. Faturamatik ile 81 ildeki potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

  • Yaygın bayi ağımız ile Türkiye geneline ürün pazarlama fırsatı
  • Pasif gelir modeli ile otomatik kazanç sistemi fırsatı
  • Pazarlama ağı kurma maliyetlerinden kurtulursunuz
  • E-ticaret sistemimiz sayesinde web sitesine ihtiyacınız kalmaz
  • Müşterilerle birebir iletişim kurmak zorunda kalmazsınız

Faturamatik ile Farklı Proje Fikriniz mi Var?

Hemen Başvur

Faturamatik ile beraber gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projelerinizi bizimle paylaşmak için proje başvuru formunu doldurarak veya proje@faturamatik.com.tr mail adresi üzerinden proje uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

faturamatik kurumsal iş birliği fırsatı