Faturamatik Mobil Şube
Fatura Ödemenin
Kolay ve Güvenli Yolu

* Android 6.0 ve üzeri gereklidir
** iOS 7.0 ve üzeri gereklidir
Ücretsiz Borç Hatırlatma

Faturamatik Mobil Şube'de kayıtlı faturalarınızı son ödeme tarihinden önce sms veya e-posta ile ücretsiz hatırlatıyoruz.

Kredi Kartına 9 Taksit İmkanı

Faturamatik Mobil Şube'de tüm faturalarınızı kredi kartınızla istediğiniz şekilde ödeyebilirsiniz.

Faturamatik Mobil Şube ile 3 adımda Faturanı Öde

Faturamatik Mobil Şube'yi akıllı telefonunuza indirerek faturalarınızı 3 adımda kolay ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Faturamatik Mobil Şube'de birçok avantaj sizleri bekliyor!

Faturamatik Mobil Şube Hizmetleri Hakkında

Faturamatik Mobil Şube hizmetleri hakkındaki detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Faturalarınızı mobil telefon veya tabletinizden güvenle ödemenize imkân tanıyan, sisteme kaydettiğiniz faturaların borçlarının size ücretsiz hatırlatılmasını sağlayan size en yakın fatura ödeme noktasıdır.
Faturamatik web sitesinden veya Google Play Store veya Apple App Store'dan indireceğiniz mobil uygulama üzerinden kolaylıkla üye olabilirsiniz.
Hayır.
Elektrik, su, doğalgaz, cep telefonu, internet, dijital yayın, sabit hat vb. tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz.
Uygulama üzerinden ödemesini yaptığınız faturaların bir dahaki ödemenizde tekrar aynı bilgileri girmeden ödemenize imkân tanıyan takip ve hızlı ödeme aracıdır. Kayıtlı faturalarımı kullandığınızda ücretsiz borç hatırlatma servisinden de faydalanabilirsiniz.
Sisteme kaydettiğiniz faturaların son ödeme tarihlerinden önce size SMS ve E-posta ile ücretsiz hatırlatıldığı servisimizdir. Ücretsiz olarak üye olup, faturalarınızı kaydettiğinizde faydalanabilirsiniz.
Kayıtlı faturalarım menüsünden kaydedebileceğiniz gibi fatura ödemenizi yaptıktan sonra uygulama üzerinden ücretsiz borçlarımın hatırlatılmasını istiyorum onayı vererek kaydedebilirsiniz.
Ödemelerinizi kredi kartınızla veya banka hesap katınızla 3D Secure güvenlik şifresi kullanarak ödeyebilirsiniz.
Evet. Fatura ödemelerinizi Axess, Bonus, World, Paraf, Maximum, Combo, CardFinans kartlarınızla 9 taksit avantajıyla ödeyebilirsiniz.
Hayır. Hizmet bedeli ödemezsiniz. Sadece kredi kartınız veya banka kartınızla yapacağınız işlemin kartla ödeme masrafını ödersiniz.