1999'dan beri...
LİMAK ENERJİ ULUDAĞ ELEKTRİK
Gönder

 

LİMAK ENERJİ FATURAMATİK MAĞAZASI OLUN

 

Başvuru

Üst bölümde bulunan başvuru formu doldurularak veya 0850 259 19 77 Mağaza Başvuru Hattı aranarak yapılır. Yapılan başvuru değerlendirilip İki iş günü içerisinde yatırımcı adayına dönüş sağlanır. Olumlu değerlendirme sonucunda randevu tarihi belirlenir.

Yatırımcı ile İlk Tanışma

Yatırımcı adayı ile başarılı yatırım özellikleri ve açılmak istenilen bölge konusunda konuşuruz. Faturamatik mağazası hakkında genel bilgilendirme yaparız. Taraflarca uygun görülmesi halinde yerinde tespit ve analiz için toplantı organize ederiz.

Yer Seçimi ve Yerinde Analiz

Bu aşamada yatırımcı, açılmak istenilen bölge ve mekan Faturamatik kriterlerine göre değerlendirilerek  yatırımcı özellikleri, verimlilik ve iş yapabilme konularında değerlendirilir.

El Sıkışma ve Ön Anlaşma

Yatırımcı ve bölge değerlendirmeleri sonucunda açılmak istenilen mekanın uygun görülmesi ve şartların yerine gelmesi durumunda ön protokol yapılır ve mekan anahtar teslimi tadilat süreci başlatılır.

Anahtar Teslim ve Mağaza Açılışı

Mekan ön protokol koşullarına göre anahtar teslimi tamamlanır. Yatırımcı ve personelleri gerekli eğitimleri alır. Franchising sözleşmesi imzalanarak açılış düzenlenir ve faaliyete başlanır.

 

 

 

 
©2020 - Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş - All Rights Reserved

Faturamatik kurumsal şube giriş ekranına yönlendirileceksiniz, kabul ediyor musunuz? Faturamatik Dijital Ödeme Platformuna yönlendiriliyorsunuz.