1999'dan beri...
MEPAŞ
Gönder

Başvuru Aşamaları :

 

Başvuru : Üst bölümde bulunan başvuru formu doldurularak veya 0216 561 34 34 Genel Müdürlüğümüz aranarak yapılır. Yapılan başvuru değerlendirilip İki iş günü içerisinde yatırımcı adayına dönüş sağlanır. Olumlu değerlendirme sonucunda randevu tarihi belirlenir.

 

Randevu ve Tanışma : İlk randevuda yatırımcı adaya tanıtım dosyası verilip, Franchise şartlarımız ve işleyişimiz hakkında kısaca bilgi verilir. Yatırımcı aday formu doldurulur, aday tanıma yapılır ve yatırım yapılması düşünülen bölge hakkında bilgi alınır.

 

Emlak ve Kiralama : Uygunluğuna karar verilen emlağın kira sözleşmesi yatırımcı tarafından imzalanır. Emlak kiralama sözleşmesinin en az 5 yıl ya da üstü olmasına dikkat edilir. Sözleşmenin imzalanması için gerekli evrak listesi yatırımcı ile paylaşılır ve evrakların tamamlanması istenir. 5 yıllık "Franchise Sözleşmesi" imzalanır.

 

Rölöve, Proje Çizimi ve Fiyatlandırma : Mimari ekibimiz, optimum çözümü sizler için hazırlar. Projenin bulunduğu lokasyonun derinlemesi analizini yaparak proje planlama aşamasına ihtiyaç duyulan verileri büyük bir titizlikle tespit eder. Rölöve alındıktan sonra en geç 1 hafta içerisinde yerleşim planı çizilir ve yönetim tarafından onaylanır. Tüm bu çalışmalar SATPA LTD ŞTİ'nin mimari bölümü tarafından yürütülür. Projenin tamamlanma süreci en geç 1 aydır. Satpa anahtar teslim mağaza sistemini uyguladığından (tadilat, tamirat ve inşaat süreci hariç) tüm süreçler için gerekli departmanları bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca tadilat, tamirat ve inşaat süreci Satpa yetkililerince sürekli kontrol edilerek ve ara onaylar verilerek yürütülür

 

Eğitim ve Personel : Eğitime gerekli önemi vermeyen işletmelerin personelin başarısını ve verimini arttırması veya yoğun rekabet ortamında varlıklarını sürdürebilmesi çok güçtür. Personelin becerilerini, bilgi ve tutumlarını sistematik bir şekilde olumlu yönde değiştirerek şimdiki ve gelecekteki işinde daha başarılı olmasını sağlamak için SATPA titiz bir tutum içerisindedir.

 

Mağaza Açılış : Satpa LTD.ŞTİ. tarafından mimarisi, ekipmanı ve ürünleri tamamlanıp yönetim onayı alındığı gibi eğitim ve operasyon ekipleri koordinasyonu ile bayimizin mağaza açılışı gerçekleştirilir.

©2019 - Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş - All Rights Reserved TTR BİLİŞİM

Faturamatik kurumsal şube giriş ekranına yönlendirileceksiniz, kabul ediyor musunuz? Faturamatik Dijital Ödeme Platformuna yönlendiriliyorsunuz.