İşletme İçerisinde Tercih Edebileceğin Faturamatik Cihazları

POS Cihazı

POS Cihazı

Kompakt boyutlardaki sabit pos cihazıdır. Fiziki olarak çok ufak bir alanı kaplar ve bu sayede mevcut düzenini bozmadan işlemlerini yapabilirsin. Faturamatik POS cihazı üzerinden tüm tahsilat işlemlerini kredi kartı, banka kartı veya nakit olarak yapabilirsin. Faturamatik fatura tahsilat uygulaması tarafımızca yüklendiğinde tahsilatlarına başlayabilirsin.

Mobil POS Cihazı

Mobil POS Cihazı

Faturamatik Tahsilat Modülü içerisinde yüklüdür. Faturamatik POS cihazının tüm özelliklerine ek olarak kablosuz bağlantı özelliği vardır. Kablosuz özelliği ve kompakt boyutları sayesinde rahatlıkla iş yerinizde kullanabilirsiniz. Faturamatik mobil POS üzerinden tüm tahsilat işlemlerinizi kredi kartı, banka kartı veya nakit olarak yapabilirsiniz. Faturamatik fatura tahsilat uygulaması şirketimiz tarafından yüklendiğinde tahsilatlarınıza başlayabilirsiniz.

Masaüstü Terminal

Masaüstü Terminal

Büyük dokunmatik ekranı sayesinde hızlı ve rahat bir şekilde işlem yapılabilir. Para kasası, termal yazıcısı, ve pos cihazı kombinasyonuyla kullanım kolaylığı sağlar. Faturamatik masaüstü terminal üzerinden tüm tahsilat işlemlerini kredi kartı, banka kartı veya nakit olarak yapabilirsin. Faturamatik fatura tahsilat uygulaması tarafımızca yüklendiğinde tahsilatlarına başlayabilirsin.

Masaüstü Uygulama

Masaüstü Uygulama

Faturamatik tarafından geliştirilen, işletmede bulunan bilgisayara kurulan fatura tahsilat sistemleridir. Fatura tahsilat sisteminin dışında POS sistemi ilave olarak verilmektedir. Yaptığın tahsilatlar, kazanç hesaplama, uygulama üzerinden destek alma gibi birçok farklı hizmete buradan ulaşabilirsin.

Kiosk

Kiosk

Self servis fatura tahsilatı, kart dolum hizmeti veren cihazdır. İşletme içinde, seçilen alana konumlandırılarak müşterilerin işlemlerini kendilerinin yapmasına olanak sağlar. İşletmede yoğunlukları yönetmeye yardımcı olan kiosklarımızda tüm işlemler sadece kredi kartıyla yapılmaktadır. Ödemeler kredi kartına tek çekim veya taksitle yapılabilir.

Faturamatik Tahsilat Cihazları Avantajları

  • İşletmenin mevcut maliyetlerini değiştirmeden kazancını artırabilirsin.
  • Ürün ve hizmetlerimiz sayesinde müşteri portföyünü ve mevcut işletmenin satışlarını artırabilirsin.
  • Düşük yatırım maliyetiyle yatırım maliyeti yüksek iş kollarını mevcut işletmende bir araya getirebilirsin.
  • Müşteri memnuniyetini ve hizmet kaliteni artırabilirsin.
  • Rakiplerine karşı rekabet gücünü üst seviyelere taşıyabilirsin.
  • İşletmene gelen müşteri trafiğini artırabilirsin.