Haftanın Her Günü Para Transferi

Faturamatik ile haftanın her günü, geç saatlere kadar para transferi işlemlerinizi gerçekleştirin!

Hızlı Güvenilir Para Transferi

Para transferi işlemlerinizi, Faturamatik temsilci noktalarında kolay, güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlayın.

Bankasız Para Transferi

Para transferi işlemlerinizi Faturamatik noktalarında banka hesabına ihtiyaç duymadan hızlıca tamamlayın.

Faturamatik Size Hep Yakın

Size en yakın Faturamatik Para Transferi temsilci noktasına giderek para transferi ve fatura ödeme işlemlerinizi tamamlayın.

Düşük Masraf / Komisyonla Birçok Hizmet

Düşük Masraf / Komisyonla Birçok Hizmet

Faturamatik para transfer noktalarından;
İsme, banka hesabına para gönderirken, kira ya da aidat öderken veya kredi kartı borcunu öderken düşük masraf / komisyon ödersin, hızlı ve kolay hizmet alır güvenli işlem yaparsın. Adına gelen parayı alırken ise her hangi bir masraf ödemezsin. Üstelik resmi tatiller dahil haftanın her günü geç saatlere kadar.

Türkiye’nin Her Yerine Para Gönder Para Al

Türkiye’nin Her Yerine Para Gönder Para Al

81 ile yaygınlaşmış Faturamatik Temsilci ağıyla Türkiye’nin her yerine para gönderebilir, para alabilir, kredi kartı borcu ödemesi, aidat ödemesi, kira ödemesi, banka hesabına para yatırma gibi bir çok hizmetten faydalanabilirsin. Üstelik hep dediğimiz gibi düşük masraf ödersin.

Banka Hesabın Olmasada Olur

Banka Hesabın Olmasada Olur

Para gönderip para almak için, kira, aidat ödemelerini yapmak için hesabınız olmasa da olur. Ne büyük kolaylık değilmi? İşte bu kolaylığı Faturamatik noktalarında sana sunuyoruz. Faturamatik’lerde seni bekleyen bir çok kolaylık ve beraberinde bir çok hizmet var.

Zamansız Para Transferi

Zamansız Para Transferi

Türkiye’nin dört bir yanına para gönderin ya da adınıza gönderilen parayı alın. Kredi kartı borçlarınızı ödeyin, isme para gönderin, kiranızı aidatınızı ödeyin. Üstelik haftanın her günü, resmî tatiller hatta geç saatlerde bile size en yakın Faturamatik temsilci noktasından sıra beklemeden Türkiye’nin herhangi bir yerindeki sevdiklerinize para gönderin ya da sevdiklerinizin adınıza gönderdiği parayı alın. Zamansız para transferi deneyiminden faydalanın ki #zamansanakalsın.

Para Transferi Yapmak için Gerekenler

Para Transferi Yapmak için Gerekenler

Faturamatik Para Transfer noktalarında işlem yapmak her zaman kolay ve güvenlidir. Bunun için yapman gerekenler ise;

  • Faturamatik temsilci noktasına gelmek,
  • 18 yaşını doldurmuş olmak,
  • Yanında geçerli bir kimlik belgesi bulundurmak,
  • Geçerli para biriminde işlem yapmak,

Faturamatik Para Transfer Noktası Olun!

Faturamatik temsilci ağına katılarak para transfer noktası olabilirsin.
Daha detaylı bilgi için şimdi temsilci başvurusu yapın.

Sık Sorulan Sorular

Faturamatik ile Para Transferi Yapmak Güvenli Mi?
Faturamatik, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından lisanslı ödeme ve elektronik para kuruluşudur. Tüm faaliyetleri TCMB tarafından denetlenmekte ve bankalarla aynı yüksek güvenlik standartlarını sunmaktadır.
Yurt içi Para Transferi Gönderimi Nasıl Yapılır?
Faturamatik ile yurtiçi para transfer işlemlerinizi temsilci noktalarından gerçekleştirebilirsiniz.
Faturamatik temsilci noktalarında gerçekleştireceğiniz para transferi işlemlerinizde para göndermek için TCKN, cep numarası ve gerçekleştirilecek işleme göre; alıcı bilgileri, iban numarası veya kredi kartı bilgileri gereklidir. Para almak için ise TCKN, İşlem referans numarası ve cep numaranızın olması gerekmektedir.
Adıma Gelen Parayı Nasıl Alabilirim?

Faturamatik yetkili temsilcilerinden adınıza gelen paranızı ödemenizi almak için aşağıdaki belge ve bilgilere sahip olman gerekiyor.

  • Gönderenin tam adı
  • Referans numarası
  • Beklenen tutar
  • Geçerli bir kimlik belgesi
18 Yaşından Küçüğüm Gönderim Sağlayabilir Miyim veya Ödeme Alabilir Miyim?
Ancak 18 yaşından büyük bireysel müşteriler para gönderme ve para alma işlemlerini yapabilmektedir.
Her Gün Para Transferi İşlemi Yapabilir Miyim?
Faturamatik yurtiçi para transfer hizmetini kullanarak banka hesabına para gönderimi, isme para gönderimi, kira ödemesi, aidat ödemesi veya kredi kartı borç ödemesi işlemlerini sağlayabilirsin. İsme gönderim işlemlerinizde banka hesabına ihtiyaç duymadan hızlı ve güvenilir bir şekilde geniş bayi ağımız sayesinde Türkiye’nin dört bir yanına para gönderin ya da adınıza gönderilen parayı alabilirsin. Üstelik resmi tatillerde bile haftanın her günü geç saatlerde bile size en yakın Faturamatik temsilci noktasından sıra beklemeden Türkiye’nin herhangi bir yerindeki sevdiklerinize para gönderebilirsiniz.
Yurt İçi Para Transferi İşlem Tutar Limiti Ne Kadar?
Faturamatik temsilci noktalarında gerçekleştireceğiniz yurtiçi para transferi işlemlerinizde Türkiye Cumhuriyeti’nin kuralları ve düzenlemelerine göre belirlenen para transferi limiti uygulanır. Faturamatik ile yapılan yurtiçi para transferlerinde Türk Lirası gönderim üst sınırı 100.000 TL'dir.
Para Gönderdikten Ne Kadar Zaman Sonra Ulaşır ?
Para Transferi işlemlerinizi Türkiye'nin dört bir yanında bulunan Faturamatik temsilci noktalarında sıra beklemeden, hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Gönderilen para saniyeler içinde karşı tarafa ulaşmaktadır. Alıcı, Referans numarası ile beraber en yakın Faturamatik temsilci noktasından gönderilmiş olan parayı alabilir.
Yurt İçi Para Gönderim İşlemini İptal Edebilir Miyim ?
Faturamatik temsilci noktalarımızda yapmış olduğunuz yurt içi para transfer işlemlerinde sadece isme gönderimleri karşı tarafın tutarı almamış olması kaydı ile iptal edebilirsiniz.