Faturalarınızı 3 Adımda Kolayca Ödeyebilir ve
9 Taksit Fırsatından Faydalanabilirsiniz

Faturanızı Sorgulayın

Bilgilerinizi Girin

Ödemenizi Yapın

Faturamatikli Olun Kazanmaya Başlayın!

Faturamatik Bayilik Modelleri

Faturamatik ile size uygun işletme modelini seçerek fatura tahsilatları, abonelik işlemleri ve anlaşmalı şirketler aracılığıyla cep telefonu satışları, aksesuar satışları gibi birçok iş modeline sahip 7400 işletmeden biri olun.

Yeni işletme kurmak isteyenlere Faturamatik Franchise Mağaza

Yeni işletme kurmak isteyenlere Faturamatik Franchise Mağaza

Faturamatik ile tüm Türkiye’de bulunduğunuz bölgedeki en büyük kurumların tabelası altında çalışarak yeni bir işletme sahibi olabilirsiniz. Mağazalarda fatura tahsilatı ve sözleşme işlemlerinin dışında gelen müşteriye ürün, aksesuar, sıfır ve garantilenmiş ikinci el cep telefonu satışlarının yapıldığı mağaza tipidir. Mağazaya gelen müşterilere tam hizmet sunmak üzere tasarlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mevcut işletmesini geliştirmek isteyenlere Faturamatik İşletme İçi Bayilik

Tüm Türkiye’de cep telefoncu, market, bakkal, kırtasiye, büfe, elektrikçi ve daha farklı meslek gruplarında 7400’den fazla Faturamatik bayisi bulunmaktadır. Sizde mevcut işletmenizin gelirini ve müşteri sayısını Faturamatik İşletme İçi Bayilik modeliyle arttırabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Mevcut işletmesini geliştirmek isteyenlere Faturamatik İşletme İçi Bayilik

Düşük yatırım maliyeti ile yüksek kazançlı
iş modelleri Faturamatik’te

Kurumsal Çözümler

Faturalarınızı tahsil etmek mi istiyorsunuz? Markanızı ve ürünlerinizi Türkiye genelinde tanıtmak için geniş bir mağaza ağına mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Faturamatik Kurumsal İş Ortaklığı projesiyle tüm ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler bizde.

Fatura Üreten Kurumlarla İş Ortaklığı

Türkiye genelindeki 7400’den fazla Faturamatik noktasını ve online işlem merkezini kullanarak faturalarınızı online tahsil ettirebilir, ön ödemeli sayaç kart dolumlarını ve abonelik sözleşmelerinizi yaptırabilir, abonelerinize hafta sonu dahil gişeden ödeme imkanı sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Kurumsal Pazarlama

7400’den fazla noktamızla kurumunuza özel ürün, kampanya, tanıtım gibi stratejik pazarlama projelerinde iş birlikteliği imkanı sunuyoruz. Faturamatik ile 81 ildeki potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Bize Yazın

Faturamatik ile beraber gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projelerinizi bizimle paylaşarak proje uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

81

Türkiye’nin tüm
illerindeyiz

7400+

Her gün artan aktif tahsilat noktamız

5 Milyon

Aylık olarak Faturamatik bayilerinde ödenen fatura adedi

15 Milyon

Aylık olarak Faturamatik bayilerinde yapılan işlem adedi