Faturamatik'te Bi' Dünya Çözüm Var

Kullanışlı, hızlı ve aynı zamanda güvenli ödeme yöntemlerimizle bireylerin, işletmelerin ve kurumların, günlük hayatta ihtiyaç duyduğu işlemler için pratik çözümler sunuyoruz.

Para Transferi Faturamatik'te

Para Transferi Faturamatik'te

Faturamatik var, para transferi için bankada sıra beklemeye, hesap açmaya gerek yok. Faturamatik’in Türkiye genelindeki yetkili temsilcileri, hem yurt içi hem de yurt dışı para transferi işlemlerini hızla ve güvenle gerçekleştiriyor. Üstelik haftanın her günü, geç saatlere kadar.

Detaylı Bilgi
Fatura Ödemenin Adresi

Fatura Ödemenin Adresi

Faturamatik, bireylerin ve işletmelerin elektrik, su, doğalgaz, telefon vb. fatura ödemelerini yapmak üzere güvenli ödeme yöntemleri sunuyor. Bu ödemeler Faturamatik’in 81 ildeki temsilcilerinden yapılabildiği gibi online olarak da yapılabiliyor. Üstelik tüm ödemeler ister nakit ister kredi kartına 2-9 taksitle.

Detaylı Bilgi
Ödeme Almaya İşyerimPOS Yeter

Ödeme Almaya İşyerimPOS Yeter

“Ödeme almanın uygun yolu” mottosuyla faaliyetlerini sürdüren İşyerimPOS, ulusal ve uluslararası tüm kredi kartlarından tek çekim ya da taksitle ödeme almayı kolaylaştırıyor. Butik hizmet anlayışıyla müşterilerine tahsilat süreçlerinde destek oluyor. Böylece işletme sahipleri, bankalarla ayrı ayrı anlaşmaya gerek olmadan, tek bir anlaşmayla tüm kart platformlarının hizmetini bir arada alabiliyor.

Detaylı Bilgi
Paran Faturamatik Cüzdan’da

Paran Faturamatik Cüzdan’da

Faturamatik Cüzdan, nakit para taşıma derdine son veriyor. Faturamatik Cüzdan’ı olanlar cüzdan hesaplarından paralarını yönetebiliyor, ödemelerini yapabiliyor; cüzdan hesaplarına para gönderip alabiliyor. Çok yakında bireysel müşterilerin hizmetinde! Kurumsal müşteriler için ise İşyerim Cüzdan şu an hizmette.

Detaylı Bilgi
Kazandıran Bayilik Sistemi

Kazandıran Bayilik Sistemi

Faturamatik’in 2 bayilik modeli, franchise mağaza ve işletme içi temsilcilikle Faturamatik temsilcileri düşük maliyetle yüksek kazanç sağlıyor. Hafta sonu dahil, geç saatlere kadar hizmet veren temsilciler, pek çok kurumun fatura ödemelerini yapıyor; yurt içi ve yurt dışı para transferi işlemlerini gerçekleştiriyor; abonelik, kart dolum gibi ekstra hizmetlerle milyonlarca müşteriye kesintisiz hizmet veriyor, kazancını artırıyor.

Detaylı Bilgi
Self Servis Ödemeler

Self Servis Ödemeler

Ödemelerini dijital ortamda yapmak isteyenler web sitemizden mobil uygulamamızdan ve anlaşmalı kurum ofislerine konumlandırdığımız kiosklarımızdan ödemelerini kredi kartına 2-9 taksitle yapabiliyor.

Detaylı Bilgi
Kurumsal İş Ortaklığı

Kurumsal İş Ortaklığı

81 ile yaygınlaşmış temsilci ağımızla fatura üreten kurumlara ve pazarlama ağına ihtiyaç duyan firmalara özel ürün, kampanya, tanıtım gibi stratejik pazarlama projelerinde iş ortaklığı kuruyoruz.

Detaylı Bilgi

Faturalarını 3 adımda kolayca ödeyebilir,
9 taksit imkânından faydalanabilirsin.

Giriş Yapın

Giriş Yap

Faturamatik Fatura Sorgulama
Faturanızı Sorgulayın

Faturanı Sorgula

Faturamatik Fatura Sorgulama
Ödemenizi Yapın

Ödemeni Yap

Düşük yatırım maliyetiyle yüksek kazanç sağlayan iş modellerini keşfet.
Faturamatik temsilcisi olmak için…

Hemen Başvur
Haberler

Faturamatik’le ilgili haberleri ve yenilikleri buradan takip edebilirsin.

Faturamatik'le #ZamanSanaKalsın
ZAMAN
MÜŞTERİLERİMİZE
KALIYOR

Pek çok finansal hizmeti bir arada, ödeme noktalarımızda sırasız, zahmetsiz; dijital kanallarımızda 7 gün 24 saat, hızlı sunarak müşterilerimize zaman kazandırıyoruz.

ZAMAN
TEMSİLCİLERİMİZE
KALIYOR

Hizmetlerimizi her geçen gün geliştiriyor, yeni iş modelleriyle temsilcilerimiz için daha çok kazancın kapılarını aralıyoruz. Her an her konuda destek olarak onlara zaman kazandırıyoruz.

ZAMAN
İŞ ORTAKLARIMIZA
KALIYOR

Kurumsal yönetim ve organizasyon yapımızla her adımda işimizi ciddiyetle yapıyor, aynı yolda yürüdüğümüz iş ortaklarımızın değerine değer katıyoruz, zaman kazandırıyoruz.

Faturamatik Blog

Faturamatik ve sektörüyle ilgili gelişmeleri buradan takip edebilirsin.