Faturalarınızı 3 Adımda Kolayca Ödeyebilir ve
9 Taksit Fırsatından Faydalanabilirsiniz

Faturanızı Sorgulayın

Bilgilerinizi Girin

Ödemenizi Yapın

Faturamatikli Olun Kazanmaya Başlayın!

Faturamatik Bayilik Modelleri

Faturamatik ile size uygun işletme modelini seçerek fatura tahsilatları, abonelik işlemleri ve anlaşmalı şirketler aracılığıyla cep telefonu satışları, aksesuar satışları gibi birçok iş modeline sahip 7000’e yakın işletmeden biri olun.

Yeni işletme kurmak isteyenlere Faturamatik Franchise Mağaza

Yeni işletme kurmak isteyenlere Faturamatik Franchise Mağaza

Faturamatik ile tüm Türkiye’de bulunduğunuz bölgedeki en büyük kurumların tabelası altında çalışarak yeni bir işletme sahibi olabilirsiniz. Mağazalarda fatura tahsilatı ve sözleşme işlemlerinin dışında gelen müşteriye ürün, aksesuar, sıfır ve garantilenmiş ikinci el cep telefonu satışlarının yapıldığı mağaza tipidir. Mağazaya gelen müşterilere tam hizmet sunmak üzere tasarlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mevcut işletmesini geliştirmek isteyenlere Faturamatik İşletme İçi Bayilik

Tüm Türkiye’de cep telefoncu, market, bakkal, kırtasiye, büfe, elektrikçi ve daha farklı meslek gruplarında 7000’e yakın Faturamatik bayisi bulunmaktadır. Sizde mevcut işletmenizin gelirini ve müşteri sayısını Faturamatik İşletme İçi Bayilik modeliyle arttırabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Mevcut işletmesini geliştirmek isteyenlere Faturamatik İşletme İçi Bayilik

Düşük yatırım maliyeti ile yüksek kazançlı
iş modelleri Faturamatik’te

Kurumsal Çözümler

Faturalarınızı tahsil etmek mi istiyorsunuz? Markanızı ve ürünlerinizi Türkiye genelinde tanıtmak için geniş bir mağaza ağına mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Faturamatik Kurumsal İş Ortaklığı projesiyle tüm ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler bizde.

Fatura Üreten Kurumlarla İş Ortaklığı

Türkiye genelindeki 7000’e yakın Faturamatik noktasını ve online işlem merkezini kullanarak faturalarınızı online tahsil ettirebilir, ön ödemeli sayaç kart dolumlarını ve abonelik sözleşmelerinizi yaptırabilir, abonelerinize hafta sonu dahil gişeden ödeme imkanı sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Kurumsal Pazarlama

7000’e yakın noktamızla kurumunuza özel ürün, kampanya, tanıtım gibi stratejik pazarlama projelerinde iş birlikteliği imkanı sunuyoruz. Faturamatik ile 81 ildeki potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Bize Yazın

Faturamatik ile beraber gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projelerinizi bizimle paylaşarak proje uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Haberler

Şirketimizle ilgili haberlere ve sunduğumuz yeniliklere buradan ulaşabilirsiniz.

Faturamatik Mobil Şube ile tüm ödemeler artık cebinizde!

Tüm Fatura Ödemelerinde Kredi Kartına 9 Taksit Fırsatı

Detaylı Bilgi
Türkiye Lider Marka Ödüllerinde Yılın Ödeme Kuruluşu Ödülünü Kazandık!

Yılın Ödeme Sistemleri Markası olarak seçilen Faturamatik...

Detaylı Bilgi