1999'dan beri...

Faturamatik Konsept Mağaza sahibi olmak ister misiniz ?

 
Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. Türkiye'nin tüm illerinde  yeni iş kurmak isteyen girişimcilere Franchise mağaza olma fırsatı sunuyor. Faturamatik Franchise Konsept mağazalarında müşteriler, daha geniş ödeme kanalına sahip olup evine veya işyerine en yakın hizmet noktalarından tüm işlemlerini tek noktada kolayca yapabilme imkânı bulmaktadır. 
Faturamatik Franchise Konsept mağazalarında Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon, İnternet, Gsm gibi tüm fatura ödemeleri yapılabilecek olup ayrıca bu noktalarda  anlaşmalı şirketler aracılığı ile Türk Telekom ve Vodafone abonelik işlemleri, konumlandırılan tabletler üzerinden sigorta tekliflerine ulaşabilme, kampanyalı sıfır ve ikinci el cep telefonu ve aksesuar satışları da yapılabilmektedir. 
Kurumsal değeri yüksek markalar altında, hazır müşteri portföyü olan ve aradığınız birçok iş fırsatını da aynı çatı altında sunan bu iş modeli, yeni işletme açmak isteyen girişimcilere büyük fırsat sunuyor. Yatırımcı olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

©2019 - Faturamatik Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş - All Rights Reserved TTR BİLİŞİM

Faturamatik kurumsal şube giriş ekranına yönlendirileceksiniz, kabul ediyor musunuz? Faturamatik Dijital Ödeme Platformuna yönlendiriliyorsunuz.