19.04.2020
Kadın Girişimcileri Destekliyoruz - Ayşen Gül
Kadın Girişimcileri Destekliyoruz - Ayşen Gül

Yalova’da açtığı Faturamatik merkeziyle Limak Enerji ve Uludağ Elektrik faturalarının tahsilatını gerçekleştiren Ayşen Gül, Faturamatik tarafından ‘Kadın Girişimci’ plaketiyle ödüllendirildi.

Yalova Faturamatik’te gerçekleştirilen törende Ayşen Gül’e ‘Kadın Girişimci’ plaketini Faturamatik Genel Müdürü Üzeyir Umut Ekici verirken törenede, Müdür Yardımcısı Yurdaer Yakşi ve Bölge sorumluları Taner Öztürk ile Duygu Yılmaz da katıldı.

İŞİNDE ÇOK BAŞARILI

Genel Müdürü Üzeyir Umut Ekici “Kuruluşundan bu yana yoğun bir tempo ve çalışma azmi ile bu ödülü hak eden Ayşen Gül’ü tebrik ediyorum.

Türkiye’de çok sayıda saygın kadın girişimcimiz var ve Ayşen Gül’de bunlardan berisi. Gerçekten örnek bir performansla bizim için önemli bir arkadaşımız. Kadın girişimciler şirketimizin nazarında çok kıymetliler. Kadınlarımız gelecek için ekonomik özgürlüklerini kazanmak zorundalar.
Ayşen Gül arkadaşımız da işinde son derece başarılı olmuş, şirketini sorunsuz yöneten örnek girişimcilerimizden birisi. Bizlerde Faturamatik ailesi olarak onun bu başarısını taçlandırmak için plaketle ödüllendirdik. Bundan sonra daha da başarılı olacağına inanıyoruz. Kendisine hayatının her alanında üstün başarılar diliyorum.” dedi.

ÇALIŞMAYA DEVAM

Ödülü alan Yalova’lı kadın girişimci Ayşen Gül ise, ödül almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ‘Bana bu ödülü layık gören başta Faturamatik Genel Müdürü Üzeyir Umut Ekici olmak üzere bütün Faturamatik ailesine şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonra daha da başarılı olmak için canla başla çalışmaya devam’ dedi.

Kaynak: Yalova Pusula