20.04.2020
Faturamatik ve Payporter Arasında Güç Birliği
Faturamatik ve Payporter Arasında Güç Birliği

Ödeme Sistemlerinde Faturamatik ve Payporter Arasında Güç Birliği

Genişlettiği lisansları sonrasında vizyonunu ve stratejisini daha da büyüten 20 yıllık tecrübesi ile mevcut sektörüne yön vermeye devam eden lider ödeme kuruluşu Faturamatik ile Yurt Dışı Para Transfer pazarının en önemli markalarından biri olan Payporter güçlerini birleştirdi.

Geçtiğimiz hafta, her iki ödeme kuruluşunun genel müdürlerinin hazır bulunduğu görüşmede iş birliği sözleşmeleri imzalandı.

Faturamatik Genel Müdürü Üzeyir Umut Ekici :”Genişletilmiş lisans izinlerini Merkez Bankası’ndan aldıktan sonra müşterilerimize sunduğumuz hizmet çeşitliliğini artırmak amacıyla çalışmalara devam ediyoruz. Payporter ile uzun soluklu ve birçok alanda iş ortaklığımızın temellerini atmış olduk. Her iki tarafın da sahip olduğu potansiyeli bu iş birliği ile daha da güçlendireceğine inanıyoruz. İş birliği sürecinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım.”

Payporter Genel Müdürü İzzet Metcan ise sektörün önde gelen Para Transfer şirketi olarak deneyim ve birikimlerini paylaşarak birlikte büyümek için Faturamatik ile iş birliğine girdiklerini söyleyerek hedeflenenleri aktardı.“Her iki ödeme kuruluşunun da önümüzdeki dönem stratejik planlarının birbirlerini tamamlaması, bizi bir araya getiren en önemli neden oldu. Faaliyet gösterdiğimiz her alanda son gelişmeleri takip ederek hizmet kalitesini ve çeşitliliğini artırıyoruz. Bu iş birliğinin her iki tarafa da uzun vadede ciddi kazanımlar sağlayacağına inancımız tamdır.”