14.04.2020
Beşiktaş ve Faturamatik İş Birliğinden Yeni Platform
Beşiktaş ve Faturamatik İş Birliğinden Yeni Platform

Beşiktaş ve Faturamatik İş Birliğinden Doğan Yeni Platform: Takımın İçin Öde

Ülke genelinde yaklaşık sekiz bin temsilcisi bulunan lider ödeme kuruluşu Faturamatik, Takımın İçin Öde platformu ile Beşiktaş gönüllülerinin fatura öderken takımlarına destek olmasının yolunu açıyor. Türkiye’de bir ilk olarak Faturamatik ile Beşiktaş Spor Kulübünün iş birliğinden doğan Takımın İçin Öde platformu hem kullanıcının hem de spor kulüplerinin dostu. Öyle ki, iş birliklerinin ve sponsorlukların kulüpler için ne denli önemli olduğu bilinciyle geliştiren platform, taraftara indirim, takıma maddi destek sağlıyor.

Düşük Hizmet Bedeli Avantajı

Doğalgaz, elektrik, su, GSM veya internet olsun, faturalarınızı hızlı, güvenli ve sıra beklemeden ödemeniz için geliştirilmiş olan Faturamatik’in dijital dünyası Beşiktaş tarafları için düşük hizmet tutarı avantajı sunuyor. Faturamatik altyapısı ile geliştirilen sistem ile, piyasa şartlarına kıyasla çok daha düşük bir ücret karşılığında tüm faturalarınızı çevrimiçi olarak ödemeniz mümkün. Üstelik indirimli olarak ödediğiniz her bir hizmet ücreti, anlaşmaya uygun bir biçimde Beşiktaş Spor Kulübünün kaynaklarına aktarılır; takımınız kazanır.

Hızlı ve Güvenli Fatura Ödeme

Kampanya dahilinde, Beşiktaş gönüllülerinin deneyimleyeceği bir diğer avantaj ise, bulundukları yerden, hızlı ve güvenli bir şekilde fatura ödeme. Faturamatik kullanıcılarının hiç de yabancı olmadığı bu avantaj ile, web sitesi üzerinden banka veya kredi kartı ile, herhangi bir sanal tehditle karşı karşıya kalmadan, lider banka kuruluşlarının alt yapısını kullanarak ödeme yapmak ve anında işlem makbuzuna ulaşmak mümkün. Ülke genelinde 400’den fazla anlaşmalı kurumun faturasını ödemek için www.takiminicinode.com adresini ziyaret ederek, ücretsiz üyelik oluşturmanız yeterli.

Beşiktaş Spor Kulübüne Destek

Dijital dünyadaki etkinliğinin yanı sıra Türkiye’nin her ilinde varlığını sürdüren Faturamatik tarafından geliştirilen sistem üzerinden gerçekleştirdiğiniz her kişisel fatura ödemesi, siyah-beyaz efsanenin mirasına can katıyor. Gelişmiş güvenlik alt yapısı ve anında müşteri desteği ile fatura ödemenin en yeni ve güvenli yolu olan Takımın İçin Öde platformunu, düzenli fatura ödemelerinizde kullanarak, desteğinizi her daim takımınıza aktarabilirsiniz. 3 kolay adımda üstelik düşük hizmet bedeli ile fatura ödeyerek, kulübünüze destek olmak için aşağıdaki bağlantıya tıklabilirsiniz: https://www.takiminicinode.com/